LIETUVOS MĖSINIŲ GALVIJŲ AUGINTOJŲ IR GERINTOJŲ ASOCIACIJOS NARIŲ SĄRAŠAS 2020.06.26
1 Adomas Lekavičius Šakių r. Šarolė, mišrūnai
2 Agnė Buivydienė Plungės r. Hailendai
3 Agnė Gulbinaitė Šiaulių r. Mišrūnai
4 Agnietė Šližytė Alytaus r. Aubrakai
5 Aidas Abromaitis Alytaus r. Galovėjai
6 Aidas Tupčiauskas Vilniaus r. Mišrūnai
7 Aidas Zapereckas Alytaus r. Limuzinai, mišrūnai
8 Aidas Žilvinas Žilinskas Klaipėdos r. Angusai
9 Aidyn Zulfijev Šalčininkų r. Angusai
10 Aidonas Užubalis Molėtų r. Angusai
11 Airidas Tamavičius Klaipėdos r.
12 Aistė Dominienė Kauno r. Angusai
13 Albertas Ulys Molėtų r. Hailendai
14 Albina Šlutienė Telšių r. Mišrūnai
15 Albinas Smetona Anykščių r. Mišrūnai
16 Aldona Karnilavičienė Vilniaus r. Mišrūnai
17 Aleksandr Skliar Vilniaus r. Hailendai
18 Aleksandr Visnap Vilniaus r. Hailendai
19 Aleksandra Jasnauskienė Kauno r. Mišrūnai
20 Aleksandras Ašmankevičius Šalčininkų r. Limuzinai
21 Alfonsas Zybartas Šilalės r. Mišrūnai
22 Alfreda Bagdonienė Plungės r. Šarolė
23 Alfredas Pocys Klaipėdos r. Angusai
24 Algimantas Dubrickas Ukmergės r. Limuzinai
25 Algimantas Jotka Telšių r. Limuzinai, mišrūnai
26 Algimantas Leščinskas Šilutės r. Limuzinai, mišrūnai
27 Algimantas Šadeikis Skuodo r. Angusai, mišrūnai
28 Algirdas Salyklis Lazdijų r. Galovėjai
29 Algis Bukauskas Anykščių r. Šarolė, limuzinai, angusai, mišrūnai
30 Algis Vaičiulis Kelmės r. Limuzinai
31 Algis Žemaitis Rokiškio r. Limuzinai
32 Alma Kazlauskė Šilutės r.
33 Alma Rutkauskienė Lazdijų r. Limuzinai, aubrakai
34 Alvydas Mikalaičiūnas Rokiškio r. Šarolė
35 Alvydas Milius Plungės r. Šarole, mišrūnai
36 Alvydas Olsevičius Širvintų r. Aubrakai, mišrūnai
37 Alvydas Rimkus Šilalės r. Aubrakai, šorthornai, hailendai, mišrūnai
38 Alvydas Zobernis Plungės r. Mišrūnai
39 Alvytis Eitvydas Skulsčius Radviliškio r. Limuzinai, mišrūnai
40 Andriejus Stančikas Plungės r. Šarole, mišrūnai
41 Andrius Baublys Šilalės r. Aubrakai, limuzinai
42 Andrius Braždžionis Klaipėdos r. Angusai
43 Andrius Kairys Anykščių r. Limuzinai
44 Andrius Kuzminskas Rietavo sav. Šarolė, mišrūnai
45 Andrius Laboka Ukmergės r. mišrūnai
46 Andrius Razma Skuodo r. Šarolė, mišrūnai
47 Andrius Reliuga Skuodo r. Mišrūnai
48 Andrius Subačius Kaišiadorių r. Mišrūnai
49 Andrius Turskis Kėdainių r. Mišrūnai
50 Andrius Vaškevičius Kaišiadorių r. Limuzinai, mišrūnai
51 Andrius Vitas Utenos r. Angusai
52 Andžej Kuzmicki Vilniaus r. Galovėjai
53 Andžej Šostak Šalčininkų r. Limuzinai, hailendai
54 Angelė Zubrickienė Raseinių r. Aubrakai
55 Antanas Bezaras Šiaulių r. Angusai
56 Antanas Ereminas Kauno r. Hailendai
57 Antanas Lučinskas Klaipėdos r.
58 Antanas Pedišius Vilniaus r. Simentalai
59 Antanas Pratašius Raseinių r. Aubrakai, mišrūnai
60 Antanas Ruseckas Širvintų r. Simentalai, herefordai
61 Antanas Šeputis Tauragės r. Aubrakai, šarolė
62 Antanas Trapikas Švenčionių r. Hailendai
63 Antanas Zubrickas Raseinių r. Angusai
64 Antonas Masevičius Vilniaus r. Šarolė, mišrūnai
65 Artūras Brazas Šilutės r. Aubrakai
66 Arturas Bukauskas Klaipėdos r. Angusai
67 Artūras Grinis Mažeikių r. Mišrūnai
68 Artūras Lenčiauskas Prienų r. Limuzinai
69 Artūras Palubinskas Šakių r. Mišrūnai
70 Arūnas Cicėnas Vilniaus r. Limuzinai
71 Arūnas Gimžauskas Utenos r. Limuzinai
72 Arūnas Gogolinskas Kėdainių r. Limuzinai, mišrūnai
73 Arūnas Šveikauskas Marijampolės r. Simentalai, limuzinai, hailendai
74 Arūnas Užuotas Vilniaus r. Simentalai
75 Arvydas Andrijauskas Kelmės r. Simentalai
76 Arvidas Jusys Rietavo sav. Simentalai
77 Arvydas Stanionis Molėtų r. Aubrakai
78 Arvydas Šlivinskas Vilkaviškio r. Aubrakai, mišrūnai
79 Asta Bajorinienė Tauragės r. Šarolė
80 Audrius Balinskas Radviliškio r. Mišrūnai
81 Audrius Černauskas Vilkaviškio r. Hailendai, aubrakai
82 Audrius Stačkūnas Biržų r. Limuzinai, mišrūnai
83 Audrius Taraila Varėnos r. Limuzinai, mišrūnai
84 Augustė Šulskytė Šilutės r. Angusai
85 Arūnas Martinėlis Širvintų r. Hailendai
86 Aurelija Janušienė Plungės r. Šarolė
87 Aurimas Buzas Radviliškio r. Mišrūnai
88 Aurimas Kuzma Zarasų r. Mišrūnai
89 Aurimas Petrėnas Zarasų r. Mišrūnai
90 Aušra Čepkauskaitė Kėdainių r. Simentalai
91 Aušra Intaitė Plungės r. Aubrakai
92 Aušrinė Starkė Vilniaus r. Limuzinai
93 Baltos avies kooperatyvas Elektrėnų r. Angusai
94 Benediktas Eidėnas Klaipėdos r. Angusai
95 Birutė Dapkienė Rokiškio r. Angusai
96 Bronė Janina Arnašienė Šilutės r. Angusai
97 Bronius Guževičius Alytaus r. Simentalai
98 Bronius Pusvaškis Molėtų r. Limuzinai, mišrūnai
99 Bronius Skersenskis Kretingos r. Limuzinai
100 Česlovas Butkus Kelmės r. Simentalai
101 Česlovas Jukna Kauno r.
102 Dailus Tumynas Marijampolės r. Angusai
103 Dainius Vazgelevičius Zarasų r. Angusai
104 Daiva Beržanskienė Marijampolės r. Angusai
105 Daiva Buivydienėn Klaipėdos r. Aubrakai
106 Daiva Senzikienė Kazlų Rūdos sav. Angusai, limuzinai, mišrūnai
107 Daiva Sriebalienė Klaipėdos r. Aubrakai, šarolė
108 Daivaras Adomynas Lazdijų r. Angusai
109 Dalia Šulskienė Šilutės r. Angusai
110 Dalia Vaičelienė Kretingos r. Limuzinai
111 Danutė Jurgilaitė Kelmės r. Mišrūnai
112 Darius Bagdžiūnas Pasvalio r. Mišrūnai
113 Darius Binkauskas Kazlų Rūdos sav. Mišrūnai
114 Darius Degutis Pagėgių sav. Limuzinai
115 Darius Ditmanas Šiaulių r. Angusai
116 Darius Gaigalas Jonavos r. Limuzinai
117 Darius Glebauskas Kėdainių r. Mišrūnai, limuzinai
118 Darius Momkus Telšių r. Mišrūnai
119 Deividas Juozaitis Tauragės r. Limuzinai, aubrakai, mišrūnai
120 Denis Dudalev Zarasų r. Angusai, mišrūnai
121 Denisas Pavlovas Širvintų r. Hailendai
122 Diana Alarbied-Majevskaja Raseinių r. Aubrakai, mišrūnai
123 Domantas Margelis Lazdijų r. Aubrakai
124 Domas Rimeika Klaipėdos r. Herefordai
125 Donata Skupienė Kupiškio r. Limuzinai
126 Donatas Dobilinskas Šilutės r. Limuzinai
127 Donatas Kleinaitis Tauragės r. Mišrūnai
128 Donatas Kolesovas Ukmergės r. Šarolė, mišrūnai
129 Donatas Krumcholcas Zarasų r. Angusai
130 Donatas Petrošius Šilutės r. Mišrūnai
131 Donatas Vaitelis Kėdainių r. Limuzinai
132 Donatas Žvalionis Utenos r. Limuzinai
133 Dovydas Baršauskas Jurbarko r. Hailendai
134 Dovilė Bagdonavičiūtė Širvintų r. Šarolė
135 Dovilė Volungevičienė Varėnos r. Angusai
136 Džilda Žilinskienė Klaipėdos r. Angusai
137 Edita Loginauskienė Kelmės r. Mišrūnai
138 Edita Moncevičė Skuodo r. Limuzinai
139 Edmundas Urbonas Zarasų r. Mišrūnai
140 Edvardas Giedraitis Raseinių r. Angusai, mišrūnai
141 Edvinas Kudrevičius Klaipėdos r. Angusai
142 Edvinas Švagžlis Molėtų r. Herefordai
143 Edvinas Ulkštinas Panevėžio r. Limuzinai
144 Egidė Butkė Kelmės r. Limuzinai
145 Egidija Šeputienė Tauragės r. Aubrakai
146 Egidijus Baublys Šilalės r. Limuzinai
147 Egidijus Černeckis Skuodo r. Limuzinai
148 Egidijus Černius Kupiškio r. Šarolė, limuzinai
149 Egidijus Gudonis Utenos r. Limuzinai, mišrūnai
150 Egidijus Kučiauskas Kaišiadorių r. Šarolė
151 Egidijus Pauplys Jonavos r. Hailendai
152 Eglė Butkienė Jurbarko r. Šarolė
153 Eglė Stačkūnaitė-Kavaliaskienė Biržų r. Limuzinai
154 Eimantas Šližys Anykščių r.
155 Eimantas Vasiliauskas Mažeikių r. Herefordai, mišrūnai
156 Eimutis Valiūnas Rokiškio r. Angusai, mišrūnai
157 Elena Andriulienė Kelmės r. Mišrūnai
158 Erika Kazėnienė Druskininkų sav. Aubrakai
159 Erlandas Jazdauskis Rietavo sav. Limuzinai, mišrūnai
160 Ernestas Ruseckas Širvintų r. Mišrūnai
161 Estrėja Eglė Odinienė Skuodo r. Šarolė
162 Eugenijus Šulskis Šilutės r. Angusai, mišrūnai
163 Eugenijus Stonys Joniškio r. Limuzinai
164 Evaldas Vaskėla Širvintų r. Limuzinai, simentalai, mišrūnai
165 Eventas Smolianskis Utenos r. Herefordai, galovėjai
166 Feliksas Vaitelis Kėdainių r. Limuzinai
167 Iveta Grižaitė Utenos r. Aubrakai
168 Gabija Bergner Pagėgių sav. Limuzinai, mišrūnai
169 Gediminas Bradauskas Anykščių r. Angusai
170 Gediminas Gutkauskas Šiaulių r. Limuzinai, aubrakai, belgų mėlynieji
171 Gediminas Gužis Utenos r. Aubrakai
172 Gediminas Kažys Molėtų r. Herefordai
173 Gediminas Lapinskas Šilutės r. Herefordai
174 Gediminas Rauduvė Biržų r. Limuzinai
175 Gediminas Savickis Plungės r. Angusai, mišrūnai
176 Gediminas Uznys Plungės r. Mišrūnai
177 Gediminas Veselka Ukmergės r. Šarolė
178 Giedrius Kakanauskas Vilnius Simentalai, mišrūnai
179 Gintaras Palubeckis Kelmės r. Angusai, mišrūnai
180 Gintaras Šmatavičius Alytaus r. Hailendai
181 Gintarė Ciganė Pagėgių sav. Limuzinai, mšrūnai
182 Gintarė Kaušpėdienė Širvintų r. Simentalai
183 Gintarė Remezaitė Telšių r. Limuzinai
184 Gintarė Rimšelytė (Meškauskienė) Ignalinos r. Mišrūnai
185 Gintaris Petrėnas Zarasų r. mišrūnai
186 Gintautas Andzelis Raseinių r. Limuzinai, mišrūnai
187 Gintautas Gudeika Širvintų r. Galovėjai
188 Gintautas Migonis Elektrėnų r. Angusai
189 Gintautas Rukša Biržų r. Limuzinai
190 Gintautas Odinas Skuodo r. Šarolė, mišrūnai
191 Gitana Gabalienė Mažeikių r. Angusai, mišrūnai
192 Gytenis Danilovas Pagėgių sav. Aubrakai, herefordai
193 Gytis Ališauskas  Vilkaviškio r. Limuzinai, mišrūnai
194 Gytis Sadauskas Kaišiadorių r. Šarole, mišrūnai
195 Goda Mielinytė Raseinių r. Limuzinai, angusai
196 Gražina Ligutienė Šilalės r. Limuzinai, mišrūnai
197 Gražina Ragaišienė Ignalinos r. Limuzinai, mišrūnai
198 Greta Lukošiūnaitė Zarasų r. Angusai, mišrūnai
199 Gretė Jablonskienė Klaipėdos r. Herefordai, mišrūnai
200 Henrikas Cyrulis Šilutės r. Angusai
201 Henrikas Gineika Kupiškio r. Limuzinai
202 Ieva Jaffre Plungės r. Šarolė
203 Ieva Šiurnė Radviliškio r. Hailendai
204 Ina Bagdonavičienė Širvintų r. Šarolė
205 Indrė Garajeva Šilalės r. Limuzinai, šarolė, mišrūnai
206 Inga Andziulienė Jurbarko raj. Limuzinai
207 Inga Bružienė Plungės r. Šarolė
208 Inga Kažienė Vilniaus r. Herefordai
209 Inga Mrazauskaitė Vilniaus r. Hailendai
210 Ingrida Gulbinienė Šiaulių r. Mišrūnai
211 Janina Vazgelevičienė Zarasų r. Angusai
212 Jelena Žalpienė Raseinių r. Angusai
213 Jolita Lekavičienė Šakių r. Šarolė, mišrūnai
214 Jonas Aliukonis Prienų r. Angusai
215 Jonas Baublys Šilalės r. Aubrakai, šarolė
216 Jonas Baužys Mažeikių r. Mišrūnai
217 Jonas Grybas Kelmės r. Šarolė
218 Jonas Jančoras Kauno r. Mišrūnai
219 Jonas Rekašius Rietavo sav. Mišrūnai
220 Jonas Ruzgas Utenos r. Mišrūnai
221 Jonas Šukutis Raseinių r. Angusai
222 Jonas Valatka Kazlų Rūdos sav. Limuzinai
223 Julija Člek Ignalinos r. Mišrūnai
224 Julija Vaitkevičienė Biržų r. Angusai, simentalai, mišrūnai
225 Julius Buivydas Klaipėdos r. Aubrakai
226 Juozas Bekampis Marijampolės r. Limuzinai, šarolė, belgų mėlynieji, galovėjai, mišrūnai
227 Juozas Jasinevičius Rokiškio r. Galovėjai
228 Juozas Miškinis Alytaus r. Herefordai
229 Juozas Plukys Jonavos r. Mišrūnai
230 Juozas Spudis Kelmės r. Mišrūnai
231 Juozas Vaitkevičius Zarasų r. Angusai
232 Jūratė Balčiūtė Druskininkų r. Angusai
233 Jūratė Mikelskienė Akmenės r. Angusai
234 Jūratė Mockienė Šilutės r. Angusai
235 Jūratė Šiaudvytienė Mažeikių r. Mišrūnai
236 Jurgita Stumbrienė Rokiškio r. Limuzinai, Mišrūnai
237 Justas Vaičiulis Rokiškio r. Mišrūnai
238 Justas Vojega Rokiškio r. Limuzinai, mišrūnai
239 Justina Gudaitytė Kėdainių r. Angusai
240 Justina Vanagaitė Vilnius Aubrakai
241 Justinas Dzemyda Lazdijų r. Limuzinai, mišrūnai
242 Justinas Petrutis Plungės r. Limuzinai
243 Karolina Pirožnikaitė Kaunas Angusai
244 Karolis Ruseckas Širvintų r.
245 Karolis Šeškas Rokiškio r. Mišrūnai
246 Kazimieras Jucevičius Skuodo r.
247 Kazimieras Pranskus Švenčionių r. Hailendai, galovėjai
248 Kazys Starkevičius Kauno r. Angusai
249 Kęstutis Augustas Šilutės r. Šarolė, mišrūnai
250 Kęstutis Balčiukynas Prienų r. Šarolė
251 Kęstutis Daugėla Alytaus r. Mišrūnai
252 Kęstutis Ditmanas Šiaulių r. Mišrūnai
253 Kęstutis Jungevičius Lazdijų r. Aubrakai
254 Kęstutis Kiela Panevėžio r. Galovėjai
255 Kęstutis Mikalajūnas Ukmergės r. Herefordai
256 Konstantinas Ilčiukas Vilniaus r. Herefordai
257 Konstantinas Višinskis Šilalės r. Šarolė
258 Kornelija Keblerytė Raseinių r. Limuzinai, aubrakai
259 Kostas Dragūnas Šilutės r. Šarolė
260 Kotryna Pedišiūtė Vilniaus r. Mišrūnai
261 Kristijonas Aidukas Utenos r. Limuzinai
262 Kretingos rajono žemės ūkio bendrovė „Ekolagra“ Kretingos r. Limuzinai
263 Kristina Martinėlienė Širvintų r. Hailendai
264 Kristina Murmokienė Panevėžio r. Limuzinai
265 Kristina Ramonienė Ukmergės r. Mišrūnai
266 Kristina Šadeikienė Skuodo r. Šarolė
267 Laimonas Gailis Telšių r. Aubrakai
268 Laimutis Dževečka Biržų r. Herefordai, mišrūnai
269 Laura Kazlauskė Raseinių r. Angusai
270 Laura Lukoševičienė Vilkaviškio r. Simentalai
271 Laura Mišeikienė Pagėgių sav. Šarolė
272 Laura Mitrauskaitė Jurbarko r. Mišrūnai
273 Laurynas Plukys Jonavos r. Mišrūnai
274 Laurynas Sidabras Telšių r. Angusai
275 Lietuvos – Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė „Litgenas“ Kauno r.
276 Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (gyvulininkystės institutas) Kauno r. Limuzinai
277 Lina Marcinkienė Šilutės r. Mišrūnai, limuzinai
278 Lina Rasimaitė-Šabliuk Prienų r. Angusai
279 Linas Ruškys Klaipėdos r. Limuzinai, mišrūnai
280 Liudas Alminauskas Klaipėdos r. Šarolė, limuzinai
281 Liudvikas Luneckas Ignalinos r. Angusai, mišrūnai
282 Mantas Dambrauskas Zarasų r. Angusai
283 Mantas Greičiūnas Zarasų r. Angusai, mišrūnai
284 Mantas Jankauskas Šilalės r. Angusai, mišrūnai
285 Mantas Macijauskas Šilutės r. Limuzinai, mišrūnai
286 Mantas Mykolaitis Prienų r.
287 Mantas Narvidas Biržų r. Šarolė, mišrūnai
288 Mantas Petreikis Plungės r. Mišrūnai
289 Mantas Rudinskas Rokiškio r. Angusai
290 Mantas Rutkauskas Lazdijų r. Aubrakai, limuzinai
291 Mantas Vaitelis Kėdainių r. Limuzinai
292 Mantas Vilionis Prienų r. Tyrolio pilkieji
293 Mantas Živatkauskas Telšių r. Mišrūnai
294 Marius Čatrauskas Širvintų r. Hailendai
295 Marius Kamaldinovas Rietavo sav. Limuzinai, mišrūnai
296 Marius Komarovskis Varėnos r. Šarolė, limuzinai, mišrūnai
297 Marius Martinkėnas Molėtų r. Angusai
298 Marius Oznanskas Zarasų r. Angusai
299 Marius Paleckis Pagėgių sav. Aubrakai
300 Marius Staškevičius Anykščių r. Šarolė
301 Martynas Deveikis Klaipėdos r. Aubrakai
302 Martynas Girčys Zarasų r. Angusai
303 Martynas Mickėnas Vilniaus r. Limuzinai
304 Martynas Spudis Kelmės r. Šarolė, mišrūnai
305 Matas Ragaišis Ignalinos r. Limuzinai
306 Mindaugas Augutis Kauno r.
307 Mindaugas Balčiauskis Šilutės r. Limuzinai, mišrūnai
308 Mindaugas Beniušis Kretingos r. Aubrakai, Šarole, Mišrūnai
309 Mindaugas Bezaras Šiaulių r. Angusai
310 Mindaugas Bradauskas Anykščių r. Angusai
311 Mindaugas Hurčinas Joniškio r. Limuzinai
312 Mindaugas Kinderis Anykščių r. Limuzinai, mišrūnai
313 Mindaugas Kleinaitis Tauragės r. Mišrūnai
314 Mindaugas Petrauskas Skuodo r. Limuzinai
315 Mindaugas Ubartas Vilniaus r. Hailendai, galovėjai, mišrūnai
316 Modestas Paliulis Pasvalio r. Angusai
317 Modestas Vanagas Rokiškio r. Šarolė, Angusai, belgų mėlynieji
318 Monika Janulienė Kaišiadorių r. Šarolė, mišrūnai
319 Monika Juozaitytė Tauragės r. Limuzinai
320 Monika Valinauskienė Radviliškio r. Angusai
321 Monika Žąsytienė Šilutės r. Šarolė, limuzinai, mišrūnai
322 Narūna Grikšienė Šilutės r. Šarolė, mišrūnai
323 Nerijus Kaminskas Vilkaviškio r. Mišrūnai
324 Nerijus Narbutas Vilnius Limuzinai
325 Nerijus Ramanauskis Tauragės r. Aubrakai, mišrūnai
326 Nerijus Sinkevičius Širvintų r. Angusai
327 Nerijus Sukackas Lazdijų r. Limuzinai
328 Nerijus Videika Alytaus r. Simentalai
329 Nerijus Zobernis Plungės r. Aubrakai, angusai
330 Nijolė Brazienė Šilutės r. Aubrakai
331 Nikolajus Dubnikovas Kauno r. Limuzinai, mišrūnai
332 Ona Andriulienė Kelmės r. Limuzinai, mišrūnai
333 Osvaldas Dirsė Panevėžio r. Limuzinai
334 Ovidijus Šimkus Radviliškio r.
335 Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė Pakruojo r. Simentaliai, limuzinai
336 Pasvalio rajono žemės ūkio bendrovė „Draugystė“ Pasvalio r. Šarolė
337 Paulius Balžekas Ukmergės r. Angusai
338 Paulius Mauragas Kelmės r. Limuzinai
339 Paulius Svitojus Vilnius Galovėjai
340 Paulius Urbikas Šilalės r. Aubrakai, šorthornai
341 Paulius Valužis Plungės r. Šarolė
342 Paulius Vaskela Širvintų r. Mišrūnai
343 Pavel Bandalevič Šalčininkų r. Limuzinai
344 Pavelas Kelečius Zarasų r. Angusai, mišrūnai
345 Petras Barista Šiaulių r. Simentalai
346 Petras Buividas Raseinių r. Šarolė
347 Petras Kairys Anykščių r. Limuzinai, mišrūnai
348 Petras Kulikauskas Tauragės r. Mišrūnai
349 Petras Marinskas Biržų r. Limuzinai, mišrūnai
350 Petras Nykštelis Radviliškio r. Angusai, mišrūnai
351 Petras Oznanskas Zarasų r. Angusai
352 Povilas Bagdanavičius Zarasų r. Angusai
353 Povilas Burneika Rietavo sav. Mišrūnai
354 Povilas Kaušpėdas Vilniaus r. Simentalai
355 Povilas Maksimavičius Lazdijų r. Aubrakai
356 Povilas Struskauskas Lazdijų r. Angusai
357 Raimondas Dijokas Raseinių r. Angusai
358 Raimondas Dunauskas Raseinių r. Angusai
359 Raimondas Pareigis Kretingos r. Limuzinai
360 Raimondas Rinkevičius Molėtų r. Mišrūnai
361 Raimondas Ruškys Klaipėdos r. Limuzinai
362 Raimondas Stonys Jurbarko r. Šarole, mišrūnai
363 Raimondas Venclovas Trakų r. Angusai
364 Raimundas Pratašius Raseinių r. Aubrakai
365 Raminta Freimanaitė Kaunas Angusai
366 Ramūnas Baltakys Utenos r. Šarolė
367 Ramūnas Bubnys Ignalinos r. Hailendai
368 Ramūnas Kisielius Širvintų r. Mišrūnai
369 Ramūnas Leškys Kelmės r. Mišrūnai
370 Ramūnas Lukoševičius Šalčininkų r. Angusai
371 Ramūnas Mongirdas Raseinių r. Šarolė
372 Ramūnas Šiaudvytis Mažeikių r. Mišrūnai
373 Ramūnas Valiokas Lazdijų r. Angusai
374 Ramunė Smalstienė Utenos r. Limuzinai, mišrūnai
375 Ramunė Sukauskienė Rokiškio r. Angusai, limuzinai, aubrakai, šarolė, mišrūnai
376 Ramunė Venclovienė Trakų r. Angusai
377 Rasa Babikienė Lazdijų r. Hailendai
378 Rasa Malkevičienė Vilniaus r. Galovėjai
379 Rasa Rasimaitė-Imhof Prienų r. Angusai
380 Reda Tunaitienė Rokiškio r. Limuzinai
381 Redas Rutkauskas Lazdijų r. Aubrakai, limuzinai, šarolė
382 Regina Beržinskienė Mažeikių r. Angusai, mišrūnai
383 Remidas Jungevičius Lazdijų r. Galovėjai, angusai, aubrakai, limuzinai, mišrūnai
384 Remigijus Bukauskas Anykščių r. Šarolė, angusai, mišrūnai
385 Remigijus Gailis Telšių r. Aubrakai
386 Remigijus Urbanavičius Lazdijų r. Angusai
387 Remigijus Vitkus Šilalės r. Mišrūnai
388 Remigijus Zakaras Šilalės r. Mišrūnai
389 Renata Kiudienė Šilutės r. Mišrūnai
390 Renata Lamauskienė Utenos r. Herefordai
391 Renata Liubinienė Kauno r. Hailendai
392 Renata Pinkevičienė Utenos r. Limuzinai, mišrūnai
393 Renatas Milkevičius Prienų r. Limuzinai, mišrūnai
394 Ričardas Anskaitis Vilkaviškio r. Limuzinai
395 Ričardas Ditmanas Šiaulių r. Angusai
396 Ričardas Jasiūnas Panevėžio r. Limuzinai, mišrūnai
397 Ričardas Kvekšas Ukmergės r. Aubrakai
398 Ričardas Lekavičius Šakių r. Šarolė
399 Ričardas Petrikas Kelmės r. Šarole, mišrūnai
400 Ričardas Šakickas Kupiškio r. Galovėjai
401 Ričardas Tunaitis Rokiškio r. Mišrūnai
402 Rima Vyšniauskienė Šilutės r. Šarolė, mišrūnai
403 Rimantas Bajorūnas Kaišiadorių r.
404 Rimantas Dirmeikis Tauragės r. Aubrakai
405 Rimantas Gražys Rokiškio r. Limuzinai, mišrūnai
406 Rimantas Kubiliūnas Jonavos r. Šarolė, mišrūnai
407 Rimantas Pocius Šilalės r. Simentalai, mišrūnai
408 Rimantas Rimkus Šilalės r. Aubrakai, šorthornai, simentalai, limuzinai, mišrūnai
409 Rimantas Rupšys Šialalės r. Limuzinai
410 Rimas Gliebus Vilniaus r. Angusai
411 Rimvydas Karalius Šakių r. Angusai
412 Rimvydas Šimkus Mažeikių r. Limuzinai
413 Rita Obelevičienė Kauno r. Hailendai
414 Roberta Daugėlaitė Vilnius Aubrakai
415 Robertas Amšiejus Ignalinos r. Angusai
416 Robertas Dumbliauskas Utenos r. Angusai
417 Robertas Plauška Tauragės r. Mišrūnai
418 Robertas Šiaudinis Ignalinos r. Hailendai
419 Robertas Ūselis Pagėgių sav. Limuzinai
420 Rokas Šlivinskas Vilkaviškio r. Aubrakai, mišrūnai
421 Roland Bergner Pagėgių sav. Limuzinai, mišrūnai
422 Rolandas Kastėnas Vilniaus r. Angusai
423 Rolandas Pajarskas Anykščių r. Angusai
424 Rolandas Valskis Vilniaus r. Limuzinai, simentalai, šarolė
425 Roma Andrijauskienė Šilalės r. Mišrūnai, aubrakai, herefordai
426 Romualdas Beržinskas Mažeikių r. Angusai
427 Romualdas Ozgirdas Tauragės r. Aubrakai
428 Rūta Kaminskienė Kauno r. Limuzinai
429 Rūta Kanapeckienė Zarasų r. Angusai
430 Rūta Kanapinskaitė Šilalės r. Angusai
431 Sandra Paškauskaitė Anykščių r. Limuzinai
432 Saulius Ambrazas Kauno r. Šarole, mišrūnai
433 Saulius Vilkas Anykščių r. Limuzinai
434 Saulius Zakarauskas Utenos r. Mišrūnai
435 Sigita Dapšytė Telšių r.
436 Sigita Gumuliauskaitė Lukauskienė Šilalės r. Šarolė
437 Sigitas Šarka Šilutės r. Mišrūnai
438 Simona Augustinienė Telšių r. Aubrakai
439 Simona Norkutė (Martišienė) Šilutės r. Mišrūnai
440 Simona Stačkūnienė Biržų r. Limuzinai
441 Simonas Gedžius Ignalinos r. Hailendai
442 Stanislava Pratašienė Raseinių r. Aubrakai
443 Stanislovas Simanavičius Anykščių r. Šarolė
444 Stanislovas Steponavičius Kauno r. Aubrakai, mišrūnai
445 Stanislovas Zakarauskas Utenos r. Mišrūnai
446 Stasė Hasslinger Ukmergės r. Šarolė, hailendai, šorthornai, galovėjai, mišrūnai
447 Stasys Andruška Plungės r. Aubrakai
448 Stasys Grikšas Šilalės r. Mišrūnai
449 Stasys Grikšas Šilalės r. Mišrūnai
450 Stasys Mėlinis Raseinių r. Angusai
451 Stepas Kazlauskas Utenos r. Mišrūnai, šarolė
452 Šarūnas Kobilinskas Kaišiadorių r. Mišrūnai
453 Tadas Baliukynas Viilnius
454 Tadas Kaduševičius Vilniaus r. Angusai
455 Tadas Nausėda Tauragės r. Angusai
456 Tadas Poškys Skuodo r. Herefordai
457 Tautvydas Bradauskas Anykščių r. Angusai
458 Tautvydas Jungevičius Lazdijų r. Galovėjai, aubrakai, mišrūnai
459 Teodoras Mišeikis Šilutės r. Šarolė, mišrūnai
460 Tomas Balčauskas Šilutės r. Limuzinai
461 Tomas Baublys Druskininkų r. Angusai
462 Tomas Dabašauskas Trakų r. Šarolė
463 Tomas Dirmeikis Tauragės r. Aubrakai
464 Tomas Dringelis Širvintų r.
465 Tomas Gimžauskas Skuodo r. Limuzinai, mišrūnai
466 Tomas Inta Mažeikių r. Mišrūnai
467 Tomas Milašauskas Pagėgių sav. Angusai
468 Tomas Lukošius Klaipėdos r. Mišrūnai
469 Tomas Puodžiukas Utenos r. Mišrūnai
470 Tomas Sriebalius Šialalės r.
471 Tomas Šimanauskas Tauragės r. Mišrūnai
472 UAB „Agrolina“ Šakių r. Aubrakai, šorthornai
473 UAB „Agrolinija“ Vilniaus r. Angusai
474 UAB „Atkočių agroservisas“ Ukmergės r. Šarolė, herefordai
475 UAB „Baltic Vianco prekyba“ Kauno r.
476 UAB „Bretagnė“ Plungės r. Šarolė, mišrūnai
477 UAB „Černiaus ūkis“ Kupiškio r. Šarolė
478 UAB „Dubingių žirgynas“ Molėtų r. Angusai
479 UAB „Ekoangus“ Mažeikių r. Angusai
480 UAB „Finsida“ Vilniaus r. Angusai, limuzinai
481 UAB „Hantera“ Plungės r. Angusai, hailendai
482 UAB „INEUDA“ Kelmės r. Simentalai
483 UAB „KONIG ANGUS“ Šilutės r. Angus
484 UAB „Panevėžio veislininkystė“ Panevėžio r.
485 UAB „SAI-INVEST“ Molėtų r. Limuzinai
486 UAB „Saviečių ūkis“ Kėdainių r. Angusai
487 UAB „Šilutės veislininkystė“ Šilutės r. Limuzinai, šarolė, aubrakai, simentalai, herefordai, angusai
488 UAB „Topagro“ Plungės r. Mišrūnai
489 UAB „Ūkis mums“ Vilniaus r. Aubrakai
490 UAB „Vaja Farm“ Anykščių r. Aubrakai, mišrūnai
491 Ugnė Lekavičiūtė Šakių r. Šarolė
492 Vaclovas Zubrickas Raseinių r. Aubrakai
493 Vaida Matijošaitytė Jurbarko r. Šarolė
494 Vaida Pajarskienė Anykščių r. Angusai
495 Vaidas Arnašius Šilutės r. Angusai
496 Vaidas Olerta Lazdijų r. Siimentalai, mišrūnai
497 Vaidas Sriubikė Biržų r. Limuzinai
498 Vaidas Šeputis Pagėgių sav. Šarolė
499 Vaidotas Jonuška Šiaulių r. Aubrakai, mišrūnai
500 Vainius Gulbinas Elektrėnų sav. Hailendai
501 Valdas Lasauskas Tauragės r. Aubrakai, mišrūnai
502 Valdas Videika Alytaus r. Simentalai, mišrūnai
503 Valė Vlasova Jonavos r. Mišrūnai, limuzinai
504 Vanda Klimovienė Klaipėdos r. Simentalai
505 Vidas Skrodenis Tauragės r. Aubrakai, mišrūnai
506 Vidmantas Buivydas Klaipėdos r. Aubrakai
507 Vidmantas Vansauskas Alytaus r. Herefordai
508 Vydmantas Čereška Molėtų r. Limuzinai, mišrūnai
509 Vidmantas Einikis Ignalinos r. Mišrūnai
510 Vidmantas Mielinis Raseinių r. Angusai, limuzinai
511 Vidmantas Petrauskas Plungės r. Limuzinai, mišrūnai
512 Vidmantas Rasimas Prienų r. Angusai
513 Vidmantas Vidrickas Zarasų r. Galovėjai
514 Vidmas Bulsė Šilutės r. Limuzinai, mišrūnai
515 Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Molėtų r. Herefordai
516 Vygandas Januška Kelmės r. Limuzinai, šarolė, mišrūnai
517 Vygandas Ligutis Šilalės r. Limuzinai, mišrūnai
518 Viktoras Ežerskis Visaginas
519 Viktoras Flemingas Mažeikių r. Herefordai
520 Viktorija Alionė Šilutės r. Šarolė
521 Viktorija Karalienė Šakių r. Angusai
522 Viktorija Norkutė Šilutės r. Angusai, mišrūnai
523 Viktorija Sakovič Švenčionių r. Galovėjai
524 Vilija Šedienė Rokiškio r. Mišrūnai
525 Vilius Grušauskas Lazdijų r. Limuzinai
526 Vilius Lapeikis Kelmės r. Hailendai
527 Vilius Žiogas Klaipėdos r. Simentalai
528 Vilma Živatkauskienė Kėdainių r. Mišrūnai
529 Vincas Bagdonas Marijampolės r. Limuzinai, mišrūnai
530 Violeta Švelnienė Tauragės r. Aubrakai
531 Virginija Kavoliūnienė Šilutės r. Limuzinai, mišrūnai
532 Virginija Macijauskienė Šilutės r. Mišrūnai
533 Virginija Naujokaitienė Šakių r. Mišrūnai
534 Virginija Petkienė Šilutės r. Angusai, mišrūnai
535 Virginija Šešelgytė Kupiškio r. Limuzinai
536 Virginijus Brezgys Plungės r. Aubrakai, mišrūnai
537 Virmantas Ivanauskas Kėdainių r. Šarole
538 Vitalijus Būzius Raseinių r. Aubrakai
539 Vytas Lapinskas Prienų r. Limuzinai, Mišrūnai
540 Vytas Ramaška Varėnos r. Šarolė
541 Vytautas Astromskas Kauno r. Dexter
542 Vytautas Bacevičius Vilnius Aubrakai
543 Vytautas Barkauskas Kelmės r. Limuzinai
544 Vytautas Blauzdys Tauragės r. Aubrakai, mišrūnai
545 Vytautas Kazėnas Lazdijų r. Aubrakai
546 Vladas Hurčinas Joniškio r. Limuzinai, mišrūnai
547 Vladas Riekašius Rietavo sav. Mišrūnai
548 Zita Dargienė Telšių r. Aubrakai
549 Žydrūnas Vileikis Radviliškio r. Limuzinai
550 Žydrūnė Statkonytė Kupiškio r. Šarolė
551 Žygimantas Baublys Druskininkų r. Angusai
552 Žilvinas Bugvilas Telšių r. Angusai
553 Živilė Kvekšienė Ukmergės r. Aubrakai
554 ŽŪB „AgroHarmonija“ Prienų r. Angusai
555 ŽŪB „Aviena ir ėriena“ Kauno r. Limuzinai
556 ŽŪB „Fintera“ Kauno r. Limuzinai, angusai
557 ŽŪB „House of Angus“ Ignalinos r. Angusai
558 ŽŪB „Kerkasiai“ Kelmės r. Mišrūnai
559 ŽŪB „Lygumai“ Pakruojo r. Šarolė
560 ŽŪB „Orijos“ Kalvarijos sav. Limuzinai
561 ŽŪB „Šiaurės Bulius“ Pakruojo r. Limuzinai, šarolė