EIL.
NR.
VARDAS, PAVARDĖ RAJONAS AUGINAMOS VEISLĖS
1 Adomas Lekavičius Šakių r. Šarolė ir mišrūnai
2 Agnė Buivydienė Plungės r. Hailendai
3 Agnė Gulbinaitė Šiaulių r. Mišrūnai
4 Agnietė Šližytė Alytaus r. Aubrakai
5 Aidas Abromaitis Alytaus r. Galovėjai
6 Aidas Tupčiauskas Vilniaus r. mišrūnai
7 Aidas Zapereckas Alytaus r. Limuzinai, mišrūnai
8 Aidas Žilvinas Žilinskas Klaipėdos r. Angusai
9 Aidyn Zulfijev Šalčininkų r. Angusai
10 Aidonas Užubalis Molėtų r. Angusai
11 Airidas Tamavičius Klaipėdos r.
12 Aistė Dominienė Kauno r. Angusai
13 Albertas Ulys Molėtų r. Hailendai
14 Albina Šlutienė Telšių r. Mišrūnai
15 Albinas Smetona Anykščių r. Mišrūnai
16 Aldona Karnilavičienė Vilniaus r. Mišrūnai
17 Aleksandr Visnap Vilniaus r. Hailendai
18 Aleksandra Jasnauskienė Kauno r. Mišrūnai
19 Alfonsas Zybartas Šilalės r. Mišrūnai
20 Alfreda Bagdonienė Plungės r. Šarolė
21 Alfredas Pocys Klaipėdos r. Angusai
22 Algimantas Dubrickas Ukmergės r. Limuzinai
23 Algimantas Jotka Telšių r. Limuzinai, Mišrūnai
24 Algimantas Leščinskas Šilutės r. Limuzinai, mišrūnai
25 Algimantas Šadeikis Skuodo r. Angusai, Mišrūnai
26 Algirdas Aleksandras Juškys Šalčininkų r. Simentalai
27 Algirdas Salyklis Lazdijų r. Galovėjai
28 Algis Bukauskas Anykščių r. Šarole, Limuzinai, Angusai, Mišrūnai
29 Algis Vaičiulis Kelmės r. Limuzinai
30 Algis Žemaitis Rokiškio r. Limuzinai
31 Alma Kazlauskė Šilutės r.
32 Alma Rutkauskienė Lazdijų r. Limuzinai ir aubrakai
33 Alvydas Mikalaičiūnas Rokiškio r. Šarolė
34 Alvydas Milius Plungės r. Šarole, Mišrūnai
35 Alvydas Olsevičius Širvintų r. Aubrakai, Mišrūnai
36 Alvydas Rimkus Šilalės r. Aubrakai, Šorthornai, Hailendai, mišrūnai
37 Alvydas Zobernis Plungės r. Mišrūnai
38 Alvytis Eitvydas Skulsčius Radviliškio r. Limuzinai, Mišrūnai
39 Andriejus Stančikas Plungės r. Šarole, mišrūnai
40 Andrius Baublys Šilalės r. Aubrakai, Limuzinai
41 Andrius Braždžionis Klaipėdos r. Angusai
42 Andrius Butrimas Šalčininkų r.
43 Andrius Kairys Anykščių r.
44 Andrius Kuzminskas Rietavo sav. Šarole, Mišrūnai
45 Andrius Laboka Ukmergės r. mišrūnai
46 Andrius Razma Skuodo r. Šarole, Mišrūnai
47 Andrius Reliuga Skuodo r. Mišrūnai
48 Andrius Subačius Kaišiadorių r. Mišrūnai
49 Andrius Turskis Kėdainių r.
50 Andrius Vaškevičius Kaišiadorių r. Limuzinai, mišrūnai
51 Andrius Vitas Utenos r. Angusai
52 Andžej Kuzmicki Vilniaus r. Galovėjai
53 Andžej Šostak Šalčininkų r. Limuzinai, hailendai
54 Angelė Zubrickienė Raseinių r. Aubrakai
55 Antanas Bezaras Šiaulių r. Angusai
56 Antanas Ereminas Kauno r. Hailendai
57 Antanas Kazlauskas Šilutės r. Mišrūnai
58 Antanas Lučinskas Klaipėdos r.
59 Antanas Pedišius Vilniaus r. Simentalai
60 Antanas Pratašius Raseinių r. Aubrakai, Mišrūnai
61 Antanas Ruseckas Širvintų r. Simentalų mėsiniai, herefordai
62 Antanas Šeputis Tauragės r. Aubrakai, Šarolė
63 Antanas Trapikas Švenčionių r. Hailendai
64 Antanas Zubrickas Raseinių r. Angusai
65 Antonas Masevičius Vilniaus r. Šarolė, Mišrūnai
66 Antonas Voitkevičius Šalčininkų r. Simentalai
67 Artūras Brazas Šilutės r. Aubrakai
68 Arturas Bukauskas Klaipėdos r. Angusai
69 Artūras Grinis Mažeikių r. mišrūnai
70 Artūras Lenčiauskas Prienų r. Limuzinai
71 Artūras Palubinskas Šakių r. Mišrūnai
72 Arūnas Cicėnas Vilniaus r. Limuzinai
73 Arūnas Gimžauskas Utenos r. Limuzinai
74 Arūnas Gogolinskas Kėdainių r. Limuzinai, mišrūnai
75 Arūnas Petkus Šilalės r. Aubrakai, Angusai, mišrūnai
76 Arūnas Šveikauskas Marijampolės r. Simentalai, Limuzinai, Hailendai
77 Arūnas Užuotas Vilniaus r. Simentalai
78 Arvydas Andrijauskas Kelmės r. Simentalai
79 Arvidas Jusys Rietavo sav. Simentalai
80 Arvydas Šlivinskas Vilkaviškio r. Aubrakai ir mišrūnai
81 Asta Bajorinienė Tauragės r. Šarole
82 Audrius Balinskas Radviliškio r. mišrūnai
83 Audrius Banionis Kauno r. Simentalai
84 Audrius Černauskas Vilkaviškio r. Hailendai, Aubrakai
85 Audrius Stačkūnas Biržų r. Limuzinai, Mišrūnai
86 Audrius Taraila Varėnos r. Limuzinai ir mišrūnai
87 Augustinas Martinėlis Širvintų r. Hailendai
88 Aurelija Janušienė Plungės r. Šarolė
89 Aurelija Orenienė Klaipėdos r. Mišrūnai
90 Aurimas Buzas Radviliškio r. mišrūnai
91 Aurimas Kuzma Zarasų r. Mišrūnai
92 Aurimas Petrėnas Zarasų r. Mišrūnai
93 Aušra Čepkauskaitė Kėdainių r. Simentalų mėsiniai
94 Aušrinė Starkė Vilniaus r. Limuzinai
95 Baltos avies kooperatyvas Elektrėnų r. Angusai
96 Benediktas Eidėnas Klaipėdos r. Angusai
97 Birutė Dapkienė Rokiškio r. Angusai
98 Bronius Guževičius Alytaus r. Simentalai
99 Bronius Pusvaškis Molėtų r. Limuzinai, Mišrūnai
100 Bronius Skersenskis Kretingos r. Limuzinai
101 Česlovas Butkus Kelmės r. Simentalai
102 Česlovas Jukna Kauno r.
103 Dailus Tumynas Marijampolės r. Angusai
104 Dainius Vazgelevičius Zarasų r. Angusai
105 Daiva Beržanskienė Marijampolės r. Angusai
106 Daiva Buivydienėn Klaipėdos r. Aubrakai
107 Daiva Senzikienė Kazlų Rūdos sav. Angusai,  Limuzinai, mišrūnai
108 Daiva Sriebalienė Klaipėdos r. Aubrakai ir Šarolė
109 Dalia Šulskienė Šilutės r. Angus
110 Dalia Vaičelienė Kretingos r. Limuzinai
111 Danutė Jurgilaitė Kelmės r. Mišrūnai
112 Darius Bagdžiūnas Pasvalio r. Mišrūnai
113 Darius Binkauskas Kazlų Rūdos sav. Mišrūnai
114 Darius Degutis Pagėgių sav. Limuzinai
115 Darius Ditmanas Šiaulių r. Angusai
116 Darius Gaigalas Jonavos r. Limuzinai
117 Darius Glebauskas Kėdainių r. Mišrūnai, Limuzinai
118 Darius Momkus Telšių r. Mišrūnai
119 Deividas Juozaitis Tauragės r. limuzinai, aubrakai, mišrūnai
120 Denis Dudalev Zarasų r. Angusai, Mišrūnai
121 Denisas Pavlovas Širvintų r. Hailendai
122 Diana Alarbied-Majevskaja Raseinių r. Aubrakai, mišrūnai
123 Domantas Margelis Lazdijų r. Aubrakai
124 Domas Rimeika Klaipėdos r. Herefordai
125 Donata Skupienė Kupiškio r. Limuzinai
126 Donatas Kleinaitis Tauragės r. mišrūnai
127 Donatas Kolesovas Ukmergės r. Šarolė mišrūnai
128 Donatas Krumcholcas Zarasų r. Angus
129 Donatas Petrošius Šilutės r. Mišrūnai
130 Donatas Vaitelis Kėdainių r. Limuzinai
131 Donatas Žvalionis Utenos r. Limuzinai
132 Dovydas Baršauskas Jurbarko r. Hailendai
133 Dovilė Bagdonavičiūtė Širvintų r. Šarolė
134 Dovilė Volungevičienė Varėnos r. Angusai
135 Džilda Žilinskienė Klaipėdos r. Angusai
136 Edita Loginauskienė Kelmės r. Mišrūnai
137 Edita Moncevičė Skuodo r. Limuzinai
138 Edmundas Urbonas Zarasų r. mišrūnai
139 Edvardas Giedraitis Raseinių r. Angusai ir mišrūnai
140 Edvinas Kudrevičius Klaipėdos r. Angusai
141 Edvinas Švagžlis Molėtų r. Herefordai
142 Edvinas Ulkštinas Panevėžio r. Limuzinai
143 Egidė Butkė Kelmės r. Limuzinai
144 Egidija Šeputienė Tauragės r. Aubrakai
145 Egidijus Baublys Šilalės r. Limuzinai
146 Egidijus Černeckis Skuodo r. Limuzinai
147 Egidijus Černius Kupiškio r. Šarolė, Limuzinai
148 Egidijus Gudonis Utenos r. Limuzinai, mišrūnai
149 Egidijus Kučiauskas Kaišiadorių r. Šarole
150 Eglė Butkienė Jurbarko r. Šarolė
151 Eimantas Šližys Anykščių r.
152 Eimantas Vasiliauskas Mažeikių r. Herefordai, Mišrūnai
153 Eimutis Valiūnas Rokiškio r. Angusai, Mišrūnai
154 Elena Andriulienė Kelmės r. Mišrūnai
155 Erlandas Jazdauskis Rietavo sav. Limuzinai, mišrūnai
156 Ernestas Ruseckas Širvintų r. mišrūnai
157 Eugenijus Stonys Joniškio r. Limuzinai
158 Eventas Smolianskis Utenos r. Herefordai, Galovėjai
159 Feliksas Vaitelis Kėdainių r. Limuzinai
160 feliksas Vaitelis Utenos r. Aubrakai
161 Gediminas Bradauskas Anykščių r. Angusai
162 Gediminas Gutkauskas Šiaulių r. Limuzinai, Aubrakai, Belgų mėlynieji
163 Gediminas Gužis Utenos r. Aubrakai
164 Gediminas Kažys Molėtų r. Herefordai
165 Gediminas Lapinskas Šilutės r. Herefordai
166 Gediminas Rauduvė Biržų r. Limuzinai
167 Gediminas Savickis Plungės r. Angusai, mišrūnai
168 Gediminas Uznys Plungės r. Mišrūnai
169 Gediminas Veselka Ukmergės r. Šarole
170 Giedrė Bazienė Utenos r. Angusai, Mišrūnai
171 Gintaras Palubeckis Kelmės r. Angusai, mišrūnai
172 Gintarė Ciganė Pagėgių sav. Limuzinai, mšrūnai
173 Gintarė Kaušpėdienė Širvintų r. Simentalai
174 Gintarė Remezaitė Telšių r. Limuzinai
175 Gintarė Rimšelytė (Meškauskienė) Ignalinos r. Mišrūnai, Mišrūnai
176 Gintaris Petrėnas Zarasų r. mišrūnai
177 Gintautas Andzelis Raseinių r. Limuzinai, mišrūnai
178 Gintautas Gudeika Širvintų r. Galovėjai
179 Gintautas Migonis Elektrėnų r. Angusai
180 Gintautas Rukša Biržų r. Limuzinai
181 Gintė Martinkėnė Vilnius Angusai
182 Gitana Gabalienė Mažeikių r. Angusai ir mišrūnai
183 Gytis Ališauskas  Vilkaviškio r.  Limuzinai, mišrūnai
184 Gytis Sadauskas Kaišiadorių r. Šarole, Mišrūnai
185 Goda Mielinytė Raseinių r. Limuzinai, Angusai
186 Gražina Ligutienė Šilalės r. Limuzinai, mišrūnai
187 Gražina Ragaišienė Ignalinos r. Limuzinai, mišrūnai
188 Greta Lukošiūnaitė Zarasų r. Angusai, Mišrūnai
189 Gretė Jablonskienė Klaipėdos r. Herefordai, mišrūnai
190 Henrikas Cyrulis Šilutės r. Angusai
191 Henrikas Gineika Kupiškio r. Limuzinai
192 Ieva Jaffre Plungės r. Šarolė
193 Ieva Šiurnė Radviliškio r. Hailendai
194 Ina Bagdonavičienė Širvintų r. Šarolė
195 Indrė Garajeva Šilalės r. Limuzinai, Šarolė, Mišrūnai
196 Inga Bružienė Plungės r. Šarolė
197 Inga Kažienė Vilniaus r. Herefordai
198 Inga Mrazauskaitė Vilniaus r. Hailendai
199 Ingrida Gulbinienė Šiaulių r. Mišrūnai
200 Janina Vazgelevičienė Zarasų r. Angusai
201 Jelena Žalpienė Raseinių r. Angusai
202 Jolita Lekavičienė Šakių r. Šarolė, Mišrūnai
203 Jonas Aliukonis Prienų r. Angusai
204 Jonas Baublys Šilalės r. Aubrakai, Šarole
205 Jonas Baužys Mažeikių r. Mišrūnai
206 Jonas Grybas Kelmės r. Šarole
207 Jonas Jančoras Kauno r. Mišrūnai
208 Jonas Rekašius Rietavo sav. Mišrūnai
209 Jonas Ruzgas Utenos r. mišrūnai
210 Jonas Šalčius Prienų r. Angusai
211 Jonas Šukutis Raseinių r. Angusai
212 Jonas Valatka Kazlų Rūdos sav. Limuzinai
213 Julija Vaitkevičienė Biržų r. Angusai, Simentalai, mišrūnai
214 Julius Buivydas Klaipėdos r. Aubrakai
215 Juozas Bekampis Marijampolės r. Limuzinai, Šarole, Belgų mėlynieji, Galovėjai, mišrūnai
216 Juozas Jasinevičius Rokiškio r. Galovėjai
217 Juozas Miškinis Alytaus r. Herefordai
218 Juozas Plukys Jonavos r. Mišrūnai
219 Juozas Raudonius Šilalės r. Hailendai
220 Juozas Spudis Kelmės r. Mišrūnai
221 Juozas Vaitkevičius Zarasų r. Angusai
222 Jūratė Balčiūtė Druskininkų r. Angusai
223 Jūratė Mikelskienė Akmenės r. Angusai
224 Jūratė Mockienė Šilutės r. Angusai
225 Jūratė Šiaudvytienė Mažeikių r. mišrūnai
226 Jurgita Stumbrienė Rokiškio r. Limuzinai, Mišrūnai
227 Justas Vaičiulis Rokiškio r. Mišrūnai
228 Justas Vojega Rokiškio r. Limuzinai, mišrūnai
229 Justina Gudaitytė Kėdainių r. Angusai
230 Justina Vanagaitė Vilnius Aubrakai
231 Justinas Petrutis Plungės r. Limuzinai
232 Karolina Pirožnikaitė Kaunas Angusai
233 Karolis Šeškas Rokiškio r. Mišrūnai
234 Kazimieras Jucevičius Skuodo r.
235 Kazimieras Pranskus Švenčionių r. Hailendai, Galovėjai
236 Kęstutis Augustas Šilutės r. Šarolė, Mišrūnai
237 Kęstutis Daugėla Alytaus r. Mišrūnai
238 Kęstutis Ditmanas Šiaulių r. Mišrūnai
239 Kęstutis Dževečka Biržų r. mišrūnai
240 Kęstutis Jungevičius Lazdijų r. Aubrakai
241 Kęstutis Kiela Panevėžio r. Galovėjai
242 Kęstutis Mikalajūnas Ukmergės r. herefordai
243 Konstantinas Ilčiukas Vilniaus r. Herefordai
244 Konstantinas Višinskis Šilalės r. Šarolė
245 Kornelija Keblerytė Raseinių r. Limuzinai, Aubrakai
246 Kostas Dragūnas Šilutės r. Šarolė
247 Kotryna Pedišiūtė Vilniaus r. Mišrūnai
248 Kretingos rajono žemės ūkio bendrovė Ekolagra Kretingos r. Limuzinai
249 Kristijonas Aidukas Utenos r. Limuzinai
250 Kristina Martinėlienė Širvintų r. Hailendai
251 Kristina Ramonienė Ukmergės r. Mišrūnai
252 Kristina Šadeikienė Skuodo r. Šarolė
253 Laimonas Gailis Telšių r. Aubrakai
254 Laimutis Dževečka Biržų r. herefordai ir mišrūnai
255 Laura Kazlauskė Raseinių r. Angusai
256 Laura Lukoševičienė Vilkaviškio r. Simentalai
257 Laura Mišeikienė Pagėgių sav. Šarole
258 Laura Mitrauskaitė Jurbarko r.  mišrūnai
259 Laurynas Plukys Jonavos r. Mišrūnai
260 Laurynas Sidabras Telšių r. Angusai
261 Lietuvos – Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė Litgenas Kauno r.
262 Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (gyvulininkystės institutas) Kauno r. Limuzinai
263 Lina Marcinkienė Šilutės r. Mišrūnai ir 1 limuzinas
264 Lina Rasimaitė-Šabliuk Prienų r. Angusai
265 Linas Ruškys Klaipėdos r. Limuzinai, mišrūnai
266 Liudas Alminauskas Klaipėdos r. Šarolė, Limuzinai
267 Liudvikas Luneckas Ignalinos r. Anugsai, Mišrūnai
268 Mantas Dambrauskas Zarasų r. Angusai
269 Mantas Greičiūnas Zarasų r. Angusai, mišrūnai
270 Mantas Jankauskas Šilalės r. Angusai, mišrūnai
271 Mantas Macijauskas Šilutės r. Limuzina, mišrūnai
272 Mantas Mykolaitis Prienų r.
273 Mantas Narvidas Biržų r. Šarole, Mišrūnai
274 Mantas Rudinskas Rokiškio r. Angusai
275 Mantas Rutkauskas Lazdijų r. Aubrakai, Limuzinai
276 Mantas Vaitelis Kėdainių r. Limuzinai
277 Mantas Vilionis Prienų r. Tyrolio pilkieji
278 Mantas Živatkauskas Telšių r. Mišrūnai
279 Marina Pavlovienė Širvintų r. Hailendai
280 Marius Čatrauskas Širvintų r. Hailendai
281 Marius Kamaldinovas Rietavo sav. Limuzinai, Mišrūnai
282 Marius Komarovskis Varėnos r. Šarole, Limuzinai, Mišrūnai
283 Marius Martinkėnas Molėtų r. Angusai
284 Marius Oznanskas Zarasų r. Angusai
285 Marius Staškevičius Anykščių r. Šarolė
286 Martynas Deveikis Klaipėdos r. Aubrakai
287 Martynas Girčys Zarasų r. Angusai
288 Martynas Mickėnas Vilniaus r. Limuzinai
289 Martynas Spudis Kelmės r. Šarole, Mišrūnai
290 Matas Ragaišis Ignalinos r. Limuzinai
291 Mindaugas Augutis Kauno r.
292 Mindaugas Balčiauskis Šilutės r. Limuzinai ir mišrūnai
293 Mindaugas Beniušis Kretingos r. Aubrakai, Šarole, Mišrūnai
294 Mindaugas Bezaras Šiaulių r. Angusai
295 Mindaugas Bradauskas Anykščių r. Angusai
296 Mindaugas Hurčinas Joniškio r. Limuzinai
297 Mindaugas Kinderis Anykščių r. Limuzinai, mišrūnai
298 Mindaugas Kleinaitis Tauragės r. Mišrūnai
299 Mindaugas Petrauskas Skuodo r. Limuzinai
300 Mindaugas Ubartas Vilniaus r. Hailendai, Galovėjai, Mišrūnai
301 Modestas Paliulis Pasvalio r. Angusai
302 Modestas Vanagas Rokiškio r. Šarolė, Angusai, Beltų mėlynieji
303 Monika Janulienė Kaišiadorių r. Šarole, Mišrūnai
304 Monika Juozaitytė Tauragės r. limuzinai
305 Monika Valinauskienė Radviliškio r. Angusai
306 Monika Žąsytienė Šilutės r. Šarole, Limuzinai, Mišrūnai
307 Narūna Grikšienė Šilutės r. Šarolė, Mišrūnai
308 Nerijus Kaminskas Vilkaviškio r. mišrūnai
309 Nerijus Katutis Šilutės r. Herefordai, Mišrūnai
310 Nerijus Ramanauskis Tauragės r. Aubrakai, mišrūnai
311 Nerijus Sinkevičius Širvintų r. Angusai
312 Nerijus Sukackas Lazdijų r. Limuzinai
313 Nerijus Videika Alytaus r. Simentalai
314 Nerijus Zobernis Plungės r. Aubrakai, Angusai
315 Nijolė Brazienė Šilutės r. Aubrakai
316 Nikolajus Dubnikovas Kauno r. Limuzinai, mišrūnai
317 Ona Andriulienė Kelmės r. Limuzinai, mišrūnai
318 Osvaldas Dirsė Panevėžio r. Limuzinai
319 Ovidijus Šimkus Radviliškio r.
320 Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė Pakruojo r. Simentaliai, Limuzinai
321 Pasvalio rajono žemės ūkio bendrovė Draugystė Pasvalio r. Šarole
322 Paulius Balžekas Ukmergės r. Angusai
323 Paulius Svitojus Vilnius Galovėjai
324 Paulius Urbikas Šilalės r. Aubrakai, Šorthornai
325 Paulius Valužis Plungės r. Šarole
326 Pavelas Kelečius Zarasų r. Angusai, Mišrūnai
327 Petras Barista Šiaulių r. Simentalai
328 Petras Buividas Raseinių r. Šarolė
329 Petras Kairys Anykščių r. Limuzinai, Mišrūnai
330 Petras Kulikauskas Tauragės r. Mišrūnai
331 Petras Marinskas Biržų r. Limuzinai, Mišrūnai
332 Petras Nykštelis Radviliškio r. Angusai, Mišrūnai
333 Petras Oznanskas Zarasų r. Angusai
334 Povilas Bagdanavičius Zarasų r. Angusai
335 Povilas Burneika Rietavo sav. Mišrūnai
336 Povilas Kaušpėdas Vilniaus r. Simentalai
337 Povilas Maksimavičius Lazdijų r. Aubrakai
338 Raimondas Dijokas Raseinių r. Angusai
339 Raimondas Dunauskas Raseinių r. Angusai
340 Raimondas Pareigis Kretingos r. Limuzinai
341 Raimondas Rinkevičius Molėtų r. Mišrūnai
342 Raimondas Ruškys Klaipėdos r. Limuzinai
343 Raimondas Stonys Jurbarko r. Šarole, Mišrūnai
344 Raimundas Brizgys Marijampolės r. herefordai, mišrūnai, šarole, limuzinai.
345 Raimundas Pratašius Raseinių r. Aubrakai
346 Ramūnas Baltakys Utenos r. Šarole
347 Ramūnas Bubnys Ignalinos r. Hailendai
348 Ramūnas Kisielius Širvintų r. Mišrūnai
349 Ramūnas Leškys Kelmės r. Mišrūnai
350 Ramūnas Lukoševičius Šalčininkų r. Angusai
351 Ramūnas Mongirdas Raseinių r. Šarole
352 Ramūnas Šiaudvytis Mažeikių r. mišrūnai
353 Ramūnas Valiokas Lazdijų r. Angusai
354 Ramunė Smalstienė Utenos r. Limuzinai, mišrūnai
355 Ramunė Sukauskienė Rokiškio r. Angusai, Limuzinai, Aubrakai, Šarolė, mišrūnai
356 Ramunė Venclovienė Trakų r. Angusai
357 Rasa Babikienė Lazdijų r. Hailendai
358 Rasa Malkevičienė Vilniaus r. Galovėjai
359 Redas Rutkauskas Lazdijų r. Aubrakai, Limuzinai, Šarolė
360 Regimantas Gudauskas Šilalės r. Šarolė ir mišrūnai
361 Regina Beržinskienė Mažeikių r. Angusai, Mišrūnai
362 Remidas Jungevičius Lazdijų r. Galovėjai, Angusai, Aubrakai, Limuzinai, mišrūnai
363 Remigijus Bukauskas Anykščių r. šarolė, angus, mišrūnai
364 Remigijus Gailis Telšių r. Aubrakai
365 Remigijus Urbanavičius Lazdijų r. Angusai
366 Remigijus Vitkus Šilalės r. Mišrūnai
367 Remigijus Zakaras Šilalės r. Mišrūnai
368 Renata Kiudienė Šilutės r. Mišrūnai
369 Renata Lamauskienė Utenos r. Herefordai
370 Renata Liubinienė Kauno r. Hailendai
371 Renata Pinkevičienė Utenos r. Limuzinų mišrūnai
372 Renatas Milkevičius Prienų r. Limuzinai, mišrūnai
373 Ričardas Anskaitis Vilkaviškio r. Limuzinai
374 Ričardas Ditmanas Šiaulių r. Angusai
375 Ričardas Jasiūnas Panevėžio r. Limuzinai, mišrūnai
376 Ričardas Kvekšas Ukmergės r. Aubrakai
377 Ričardas Lekavičius Šakių r. Šarolė
378 Ričardas Petrikas Kelmės r. Šarole, Mišrūnai
379 Ričardas Šakickas Kupiškio r. Galovėjai
380 Ričardas Tunaitis Rokiškio r. Mišrūnai
381 Rima Vyšniauskienė Šilutės r. Šarolė ir mišrūnai
382 Rimantas Bajorūnas Kaišiadorių r.
383 Rimantas Dirmeikis Tauragės r. Aubrakai
384 Rimantas Gražys Rokiškio r. Limuzinai, mišrūnai
385 Rimantas Kubiliūnas Jonavos r. Šarolė, Mišrūnai
386 Rimantas Pocius Šilalės r. Simentalai, mišrūnai
387 Rimantas Rimkus Šilalės r. Aubrakai, Šorthornai, Simentalai, Limuzinai, mišrūnai
388 Rimas Gliebus Vilniaus r. Angusai
389 Rimvydas Karalius Šakių r. Angusai
390 Rimvydas Šimkus Mažeikių r. Limuzinai
391 Rita Obelevičienė Kauno r. Hailendai
392 Rita Trotienė Ukmergės r. mišrūnai
393 Roberta Daugėlaitė Vilnius Aubrakai
394 Robertas Amšiejus Ignalinos r. Angusai
395 Robertas Dumbliauskas Utenos r. Angusai
396 Robertas Plauška Tauragės r. Mišrūnai
397 Robertas Šiaudinis Ignalinos r. Hailendai
398 Rokas Šlivinskas Vilkaviškio r. Aubrakai ir mišrūnai
399 Roland Bergner Pagėgių sav. Limuzinai, mišrūnai
400 Rolandas Kastėnas Vilniaus r. Angusai
401 Rolandas Pajarskas Anykščių r. Angusai
402 Rolandas Valskis Vilniaus r. Limuzinai, simentalai, šarole
403 Romualdas Beržinskas Mažeikių r. Angusai
404 Romualdas Ozgirdas Tauragės r. Aubrakai
405 Rūta Kaminskienė Kauno r. Limuzinai
406 Rūta Kanapeckienė Zarasų r. Angusai
407 Rūta Kanapinskaitė Šilalės r. Angusai
408 Sandra Paškauskaitė Anykščių r. Limuzinai
409 Saulius Ambrazas Kauno r. Šarole, Mišrūnai
410 Saulius Vasiliauskas Vilkaviškio r. mišrūnai
411 Saulius Vilkas Anykščių r. Limuzinai
412 Saulius Zakarauskas Utenos r. Mišrūnai
413 Sigita Dapšytė Telšių r.
414 Sigita Gumuliauskaitė Lukauskienė Šilalės r. Šarole
415 Sigitas Šarka Šilutės r. Mišrūnai
416 Simona Augustinienė Telšių r. Aubrakai
417 Simona Norkutė (Martišienė) Šilutės r. mišrūnai
418 Simonas Gedžius Ignalinos r. Hailendai
419 Stanislava Pratašienė Raseinių r. Aubrakai
420 Stanislovas Simanavičius Anykščių r. Šarolė
421 Stanislovas Steponavičius Kauno r. Aubrakai, Mišrūnai
422 Stanislovas Zakarauskas Utenos r. Mišrūnai
423 Stasė Hasslinger Ukmergės r. Šarole, Hailendai, Šorthornai, Galovėjai, mišrūnai
424 Stasys Andruška Plungės r. Aubrakai
425 Stasys Grikšas Šilalės r. mišrūnai
426 Stasys Grikšas Šilalės r. Mišrūnai
427 Stasys Mėlinis Raseinių r. Angusai
428 Stepas Kazlauskas Utenos r. Mišrūnai, Šarolė
429 šarūnas Kobilinskas Pagėgių sav. limuzinai
430 Šarūnas Kobilinskas Kaišiadorių r. Mišrūnai
431 Tadas Kaduševičius Vilniaus r. Angusai
432 Tadas Nausėda Tauragės r. Angusai
433 Tadas Poškys Skuodo r. Herefordai
434 Tautvydas Bradauskas Anykščių r. Angusai
435 Tautvydas Jungevičius Lazdijų r. Galovėjai, Aubrakai, mišrūnai
436 Teodoras Mišeikis Šilutės r. Šarole, Mišrūnai
437 Tomas Balčauskas Šilutės r. Limuzinai
438 Tomas Baublys Druskininkų r. Angusai
439 Tomas Dabašauskas Trakų r. Šarole
440 Tomas Davainis Rokiškio r. Galovėjai
441 Tomas Dirmeikis Tauragės r. Aubrakai
442 Tomas Dringelis Širvintų r.
443 Tomas Gimžauskas Skuodo r. Limuzinai ir mišrūnai
444 Tomas Inta Mažeikių r. mišrūnai
445 Tomas Milašauskas Pagėgių sav. Angusai
446 Tomas Puodžiukas Utenos r. mišrūnai
447 Tomas Šimanauskas Tauragės r. mišrūnai
448 UAB Agrolina Šakių r. Aubrakai, Šorthornai
449 UAB Agrolinija Vilniaus r. Angusai
450 UAB Atkočių agroservisas Ukmergės r. Šarole, Herefordai
451 UAB Baltic Vianco prekyba Kauno r.
452 UAB Bretagnė Plungės r. Šarolė, Mišrūnai
453 UAB Černiaus ūkis Kupiškio r. Šarolė
454 UAB Dotnuvos eksperimentinis ūkis Kėdainių r. Aubrakai
455 UAB Dubingių žirgynas Molėtų r. Angusai
456 UAB Ekoangus Mažeikių r. Angusai
457 UAB Finsida Vilniaus r. Angusai ir Limuzinai
458 UAB INEUDA Kelmės r. Simentalai
459 UAB MCC projektai Vilniaus r. Kiano
460 UAB Panevėžio veislininkystė Panevėžio r.
461 UAB SAI-INVEST Molėtų r. Limuzinai
462 UAB Saviečių ūkis Kėdainių r. Angusai
463 UAB Šilutės veislininkystė Šilutės r. Limuzinai, Šarole, Aubrakai, Simentalai, Herefordai, Angusai
464 UAB Topagro Plungės r. Mišrūnai
465 UAB Vaja Farm Anykščių r. Aubrakai, Mišrūnai
466 Ugnė Lekavičiūtė Šakių r. Šarolė
467 Vaclovas Zubrickas Raseinių r. Aubrakai
468 Vaida Matijošaitytė Jurbarko r. Šarole
469 Vaida Pajarskienė Anykščių r. Angusai
470 Vaida Peteraitis Alytaus r. Angusai, Mišrūnai
471 Vaidas Arnašius Šilutės r. Angusai
472 Vaidas Sriubikė Biržų r. Limuzinai
473 Vaidas Šeputis Pagėgių sav. Šarole
474 Vaidotas Jonuška Šiaulių r. Aubrakai, Mišrūnai
475 Vainius Gulbinas Elektrėnų sav. Hailendai
476 Valdas Lasauskas Tauragės r. Aubrakų mišrūnai
477 Valdas Videika Alytaus r. Simentalai, mišrūnai
478 Valė Vlasova Jonavos r. Mišrūnai, Limuzinai
479 Vanda Klimovienė Klaipėdos r. Simentaliai
480 Vida Jasevičienė Tauragės r. Aubrakai
481 Vidas Skrodenis Tauragės r. aubrakai, mišrūnai
482 Vidmantas Buivydas Klaipėdos r. Aubrakai
483 Vydmantas Čereška Molėtų r. Limuzinai, mišrūnai
484 Vidmantas Einikis Ignalinos r. Mišrūnai
485 Vidmantas Mielinis Raseinių r. Angusai, Limuzinai
486 Vidmantas Petrauskas Plungės r. Limuzinai, mišrūnai
487 Vidmantas Rasimas Prienų r. Angusai
488 Vidmantas Vidrickas Zarasų r. Galovėjai
489 Vidmas Bulsė Šilutės r. Limuzinai, mišrūnai
490 Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Molėtų r. Herefordai
491 Vygandas Januška Kelmės r. Limuzinai, Šarolė, Mišrūnai
492 Vygandas Ligutis Šilalės r. Limuzinai, mišrūnai
493 Viktoras Ežerskis Visaginas
494 Viktoras Flemingas Mažeikių r. Herefordai
495 Viktorija Alionė Šilutės r. Šarolė
496 Viktorija Karaliūtė Šakių r. Angusai
497 Viktorija Norkutė Šilutės r. Angusai, Mišrūnai
498 Viktorija Sakovič Švenčionių r. Galovėjai
499 Vilija Šedienė Rokiškio r. Mišrūnai
500 Vilius Grušauskas Lazdijų r. Limuzinai
501 Vilius Lapeikis Kelmės r. Hailendai
502 Vilius Žiogas Klaipėdos r. Simentalai
503 Vilma Živatkauskienė Kėdainių r. mišrūnai
504 Vincas Bagdonas Marijampolės r. Limuzinai, mišrūnai
505 Violeta Švelnienė Tauragės r. Aubrakai
506 Virginija Kavoliūnienė Šilutės r. Limuzinai, Mišrūnai
507 Virginija Macijauskienė Šilutės r. mišrūnai
508 Virginija Naujokaitienė Šakių r. Mišrūnai
509 Virginija Petkienė Šilutės r. Angusai, Mišrūnai
510 Virginija Šešelgytė Kupiškio r. Limuzinai
511 Virginijus Brezgys Plungės r. Aubrakai, mišrūnai
512 Virmantas Ivanauskas Kėdainių r. Šarole
513 Vytas Lapinskas Prienų r. Limuzinai, Mišrūnai
514 Vytas Ramaška Varėnos r. Šarole
515 Vytautas Astromskas Kauno r. Dexter
516 Vytautas Bacevičius Vilnius Aubrakai
517 Vytautas Barkauskas Kelmės r. Limuzinai
518 Vytautas Blauzdys Tauragės r. Aubrakai, mišrūnai
519 Vytautas Pušinskas Plungės r. Limuzinai
520 Vladas Hurčinas Joniškio r. Limuzinai, mišrūnai
521 Vladas Riekašius Rietavo sav. Mišrūnai
522 Žydrūnas Vileikis Radviliškio r. Limuzinai
523 Žydrūnė Statkonytė Kupiškio r. Šarolė
524 Žygimantas Baublys Druskininkų r. Angusai
525 Žilvinas Bugvilas Telšių r. Angusai
526 Živilė Kvekšienė Ukmergės r. Aubrakai
527 ŽŪB Aviena ir ėriena Kauno r. Limuzinai
528 ŽŪB Fintera Kauno r. Limuzinai, Angusai,
529 ŽŪB House of Angus Ignalinos r. Angusai
530 ŽŪB Kerkasiai Kelmės r. Mišrūnai
531 ŽŪB Lygumai Pakruojo r. Šarole
532 ŽŪB Orijos Kalvarijos sav. Liimuzinai
533 ŽŪB Šiaurės Bulius Pakruojo r. Limuzinai, Šarolė

 

Sąrašas paskutinį kartą papildytas 2019 06 06

P.S. Jei sąraše radote klaidų, ar pasikeitė jūsų asmeninė informacija, parašykite mums asociacija@lmga.lt